Больовий поріг - це рівень роздратування, яке заподіюють нервовій системі, при якому людина відчуває біль. Больовий поріг індивідуальний для кожної людини. Один і той же рівень роздратування може висловитися як незначним, так і сильним болем для різних людей.
Від чого залежить рівень болю під час електроепіляції:
-
Індивідуальний поріг чутливості.
-
Психологічний настрій.
-
Емоційний стан.
-
Стан нервової системи: втома, голод, недосипання.
-
Фаза менструального циклу.
Електроепіляція досить болюча процедура. Щоб мінімізувати больові відчуття процедура проводиться з знеболенням. Залежно від больового порогу і зони проведення процедури використовуються різні види анестезії.
Поверхнева анастезія виконується пацієнтом вдома орієнтовно за годину до процедури і покривається харчовою плівкою. Для аплікаційної анестезії використовуються: крем "Емла", "Лідокаїн спрей", "PMU", "B-caine", "Light Frost"...
Інфільтраційна анастезія - препарат вводиться підшкірно або внутрішньошкірно маленькою голкою інсулінового шприца. Виконується при відсутності алергічної реакції на препарат. Механізм дії місцевих анестетиків полягає в перериванні передачі електричного імпульсу по нервових волокнах шляхом блокади натрієвих каналів в мембрані нервових клітин.
Ми використовуємо у своїй практиці Артифрин. Основна активна речовина: Артифрин.
Протипоказання до застосування Артифрин:
- гіперчутливість (алергія) до основного або до одного з допоміжних компонентів;
- гіпертермія;
- порушення серцевої провідності, які не підтримуються кардіостимулятором;
- гостра серцева недостатність;
- артеріальна гіпотензія у важкій формі;
- епілепсія;
- порфірія.